Запорізькі підприємства заборгували працівникам майже 50 млн грн

Запорізькі підприємства заборгували своїм працівникам 48,4 млн грн заробітної плати. Водночас із початку року борг зменшився на 8 млн грн. Про це повідомляє «Бізнес. Запоріжжя» з посиланням на дані Держстату.

Підписуйтесь на наш інстаграм!

Найбільші борги за зарплатою мають підприємства в таких сферах:

  • промисловість – 20,1 млн грн;
  • транспорт та логістика – 13,8 млн грн;
  • професійна, наукова та технічна діяльність – 10,8 млн грн.

З початку року підприємства виплатили 15% заборгованості. Повністю розрахувалися зі своїми працівниками компанії у сферах сільського господарства, будівництва та охорони здоров’я.

Раніше ми розповідали, що понад дві тисячі роботодавців на Запоріжжі підвищили зарплати.