Запорізькі аграрії збільшили виробництво у 2026 році

На початку 2026 року аграрії Запорізької області збільшили виробництво сільгосппродукції на 5,2% порівняно з початком 2025 року. Найбільший приріст зафіксували великі агропідприємства. Про це повідомили в Держстаті.

Підписуйтесь на наш інстаграм!

Підприємства наростили виробництво одразу на 23,5%, порівняно з 2025-м роком. Водночас господарства населення мають протилежну динаміку – обсяги їхньої продукції скоротилися на 31% за рік.

Загальний обсяг реалізованої продукції агропідприємствами регіону у січні 2026 року склав 186,6 млн грн. Із цієї суми:

  • 172,9 млн грн припадає на продукцію рослинництва,
  • 13,7 млн грн – на продукцію тваринництва.

Раніше ми розповідали, що бердянська агрофірма відсудила у Росії сотні мільйонів за втрачений бізнес.