Запорізький бізнес утримує кадри: понад дві тисячі роботодавців підвищили зарплати
Від початку 2025 року понад 2,1 тисячі компаній та підприємців Запорізької області підвищили заробітну плату своїм працівникам. Про це повідомили в Головному управлінні Державної податкової служби області.
Підписуйтесь на наш інстаграм!
Завдяки підвищенню оплати праці бізнес додатково сплатив понад 12,7 млн грн податків.
У податковій зазначають, що, попри складні умови, переважна більшість підприємців прагне зберегти колективи та забезпечити людям стабільні виплати.
Втім, частина бізнесу поки не може підвищити зарплати через перебої в роботі та тимчасову окупацію частини Запорізької області. Через це деякі підприємства скорочують обсяги діяльності або працюють нестабільно, – додають в управлінні.
За даними Держстату, станом на вересень 2025 року в області працювали 141 тисяча штатних працівників. Порівняно з липнем, їхня кількість зменшилась приблизно на дві тисячі осіб.
Раніше ми писали, що у 2025 році запорізькі підприємці сплатили на 43 млн грн єдиного податку більше, ніж торік.


