У Запоріжжі ще 14 підприємцям відшкодують витрати на генератори та сонячні станції
У Запоріжжі ще 14 підприємців отримають компенсації за придбання генераторів і встановлення сонячних електростанцій. Їм мають відшкодувати понад 700 тис. грн. Про це повідомили в міськраді.
Підписуйтесь на наш інстаграм!
У Запоріжжі продовжує діяти міська програма часткового відшкодування витрат на обладнання для виробництва електроенергії для мікро-, малого та середнього бізнесу.
З початку 2026 року підприємці подали 27 заявок на участь у програмі.
За результатами розгляду робоча група погодила компенсації:
- для 12 підприємців – за придбання 14 генераторів на загальну суму 510 тис. грн;
- для 2 підприємців – за встановлення 2 сонячних електростанцій на суму 200 тис. грн.
Ще 8 заявок наразі перебувають на розгляді.
Програма допомагає бізнесу зменшити залежність від перебоїв з електропостачанням. Умови участі можна прочитати за цим посиланням.
Раніше ми також писали, що запорізький бізнес може до кінця травня подати заявки на енергопідтримку від держави. Уряд розширив умови та перелік бізнесів, які можуть отримати допомогу.


