Запорізький бізнес можуть звільнити від оренди за пошкоджене комунальне майно

Запорізька міська рада планує звільняти орендарів комунального майна від орендної плати, якщо об’єкти були істотно пошкоджені внаслідок обстрілів. Про це йдеться у проєкті рішення, передає «Бізнес. Запоріжжя».

Підписуйтесь на наш інстаграм!

Йдеться про орендарів нежитлових приміщень, будівель і споруд комунальної власності. Головна умова – об’єкт має бути непридатним для використання та потребувати капітального ремонту.

У такому разі нарахування орендної плати призупинятимуть з дати пошкодження майна і до завершення орендарем відновлювальних робіт.

Рішення про звільнення від плати ухвалюватимуть орендодавці шляхом укладання додаткових угод до договорів оренди. Для цього обов’язково потрібні:

  • акт комісійного обстеження приміщення
  • технічний звіт про пошкодження.

Таке рішення має врегулювати відносини між містом і бізнесом в умовах форс-мажору, спричиненого війною, – зазначили в департаменті управління активами міськради.

Раніше ми писали, що запорізький бізнес може подати заявки на енергопідтримку до кінця травня.