Три АЗС на Запоріжжі оштрафували на 2 мільйони гривень
Податківці виявили порушення на трьох автозаправних станціях у Запорізькій області – їх оштрафували на 2 мільйони гривень. Про це повідомили у Головному управлінні ДПС у Запорізькій області.
Підписуйтесь на наш інстаграм!
Під час перевірок фахівці зафіксували 16 порушень.
Серед них:
- продаж і зберігання пального без необхідних ліцензій;
- відсутність реєстрації обладнання для обліку пального;
- проведення розрахунків без використання касових апаратів.
Раніше ми писали, що UPG розширила мережу в Запоріжжі: за весну відкрили ще три АЗС.


