Три АЗС на Запоріжжі оштрафували на 2 мільйони гривень

Податківці виявили порушення на трьох автозаправних станціях у Запорізькій області – їх оштрафували на 2 мільйони гривень. Про це повідомили у Головному управлінні ДПС у Запорізькій області.

Підписуйтесь на наш інстаграм!

Під час перевірок фахівці зафіксували 16 порушень.

Серед них:

  • продаж і зберігання пального без необхідних ліцензій;
  • відсутність реєстрації обладнання для обліку пального;
  • проведення розрахунків без використання касових апаратів.

Раніше ми писали, що UPG розширила мережу в Запоріжжі: за весну відкрили ще три АЗС.