У Запоріжжі вдвічі збільшать фінансування енергодопомоги для бізнесу
У Запоріжжі планують удвічі збільшити фінансування програми компенсацій для малого та середнього бізнесу у сфері енергонезалежності – з 2 млн до 4 млн грн. Відповідний проєкт рішення розгляне Запорізька міська рада.
Підписуйтесь на наш інстаграм!
Від початку 2026 року підприємці подали вже 32 заявки на відшкодування вартості 36 одиниць обладнання, серед яких:
- 22 генератори;
- 6 сонячних електростанцій.
Після збільшення фінансування у 2026 році компенсації за енергообладнання зможуть отримати ще понад 30 підприємців.
Загалом у 2026–2028 роках програмою планують охопити 137 суб’єктів малого та середнього підприємництва. Загальний бюджет підтримки становитиме 8 млн грн.
Нагадаємо, у Запоріжжі міська рада відшкодовує до 40% вартості генераторів, зарядних станцій та сонячних панелей. Програма діє для обладнання, придбаного не раніше 1 січня 2023 року.


