Запорізьких рестораторів оштрафували більш ніж на пів мільйона гривень

У запорізьких барах і ресторанах податківці виявили порушення щодо розрахунків і найму працівників. Загалом підприємців оштрафували на понад 513 тисяч гривень.

Про це повідомили у Головному управлінні Державної податкової служби області.

Підписуйтесь на наш інстаграм!

Протягом жовтня податкова провела серію перевірок у закладах ресторанного бізнесу Запоріжжя. Серед найпоширеніших порушень, які виявили фахівці:

  • продаж підакцизних товарів без фіскальних чеків;
  • проведення розрахунків без касових апаратів;
  • невідповідність назв, цін і кількості товарів у касовій техніці;
  • робота працівників без офіційного оформлення.

Раніше ми писали, що шість АЗС у Запоріжжі оштрафували більш ніж на 9 млн грн.