Запорізьких рестораторів оштрафували більш ніж на пів мільйона гривень
У запорізьких барах і ресторанах податківці виявили порушення щодо розрахунків і найму працівників. Загалом підприємців оштрафували на понад 513 тисяч гривень.
Про це повідомили у Головному управлінні Державної податкової служби області.
Підписуйтесь на наш інстаграм!
Протягом жовтня податкова провела серію перевірок у закладах ресторанного бізнесу Запоріжжя. Серед найпоширеніших порушень, які виявили фахівці:
- продаж підакцизних товарів без фіскальних чеків;
- проведення розрахунків без касових апаратів;
- невідповідність назв, цін і кількості товарів у касовій техніці;
- робота працівників без офіційного оформлення.
Раніше ми писали, що шість АЗС у Запоріжжі оштрафували більш ніж на 9 млн грн.


