Шість АЗС у Запоріжжі оштрафували більш ніж на 9 млн грн
З червня по вересень податківці виявили низку порушень у роботі автозаправних станцій у Запоріжжі. В результаті шість АЗС отримали штрафи на понад 9 млн грн.
Про це повідомили у Головному управлінні Державної податкової служби області.
Підписуйтесь на наш інстаграм!
Всього від початку 2025 року під час перевірок АЗС у регіоні зафіксували 36 порушень. Серед них:
- продаж і зберігання пального без ліцензії;
- відсутність реєстрації акцизних складів;
- проведення розрахунків без касових апаратів;
- робота працівників без офіційного оформлення.
Раніше ми повідомляли, що мережа автозаправних станцій UPG планує відкрити нові АЗС у Запоріжжі.


