Шість АЗС у Запоріжжі оштрафували більш ніж на 9 млн грн

З червня по вересень податківці виявили низку порушень у роботі автозаправних станцій у Запоріжжі. В результаті шість АЗС отримали штрафи на понад 9 млн грн.

Про це повідомили у Головному управлінні Державної податкової служби області.

Підписуйтесь на наш інстаграм!

Всього від початку 2025 року під час перевірок АЗС у регіоні зафіксували 36 порушень. Серед них:

  • продаж і зберігання пального без ліцензії;
  • відсутність реєстрації акцизних складів;
  • проведення розрахунків без касових апаратів;
  • робота працівників без офіційного оформлення.

Раніше ми повідомляли, що мережа автозаправних станцій UPG планує відкрити нові АЗС у Запоріжжі.