Запорізькому бізнесу відшкодували 200 тисяч гривень за генератори

Від початку 2026 року п’ять запорізьких підприємців отримали часткове відшкодування від міськради за купівлю генераторів. Загальна сума компенсації – 200 тис. грн. Про це повідомляє «Бізнес. Запоріжжя» з посиланням на перелік учасників програми.

Підписуйтесь на наш інстаграм!

Усю допомогу отримали ФОПи.

Серед тих, хто скористався програмою:

  • троє підприємців працюють у сфері торгівлі;
  • один – у сфері права;
  • ще один – у б’юті-сфері.

Сума компенсації становить від 10 тис. до 100 тис. грн – залежно від потужності придбаного обладнання.

Нагадаємо, у Запоріжжі міська рада відшкодовує до 40% вартості генераторів, зарядних станцій та сонячних панелей. Програма діє для обладнання, придбаного не раніше 1 січня 2023 року.

У 2026 році на реалізацію програми передбачили 2 млн грн. Якщо попит буде високим, місто може виділити додаткові кошти.

Також ми розповідали, що запорізький бізнес може подати заявки на енергопідтримку до кінця травня.