Запорізькому бізнесу відшкодували 200 тисяч гривень за генератори
Від початку 2026 року п’ять запорізьких підприємців отримали часткове відшкодування від міськради за купівлю генераторів. Загальна сума компенсації – 200 тис. грн. Про це повідомляє «Бізнес. Запоріжжя» з посиланням на перелік учасників програми.
Підписуйтесь на наш інстаграм!
Усю допомогу отримали ФОПи.
Серед тих, хто скористався програмою:
- троє підприємців працюють у сфері торгівлі;
- один – у сфері права;
- ще один – у б’юті-сфері.
Сума компенсації становить від 10 тис. до 100 тис. грн – залежно від потужності придбаного обладнання.
Нагадаємо, у Запоріжжі міська рада відшкодовує до 40% вартості генераторів, зарядних станцій та сонячних панелей. Програма діє для обладнання, придбаного не раніше 1 січня 2023 року.
У 2026 році на реалізацію програми передбачили 2 млн грн. Якщо попит буде високим, місто може виділити додаткові кошти.
Також ми розповідали, що запорізький бізнес може подати заявки на енергопідтримку до кінця травня.


