Запорізький бізнес отримав понад 1 млн грн компенсацій за енергообладнання

Запорізьким підприємцям погодили ще 8 заявок на часткове відшкодування вартості енергонезалежного обладнання. Бізнес отримає 420 тис. грн з місцевого бюджету. З початку року загальна сума компенсацій уже перевищила 1 млн грн. Про це повідомили у Запорізькій міській раді.

Підписуйтесь на наш інстаграм!

Компенсацію погодили на:

  • 3 сонячні електростанції;
  • 5 генераторів.

З початку 2026 року підприємці вже отримали 1,1 млн грн компенсацій за придбання генераторів та інших джерел резервного живлення. Загалом погоджено 25 заявок.

Нагадаємо, у Запоріжжі міська рада відшкодовує до 40% вартості генераторів, зарядних станцій та сонячних панелей. Програма діє для обладнання, придбаного не раніше 1 січня 2023 року.

Також ми розповідали, що запорізький бізнес може подати заявки на енергопідтримку до кінця травня.