Запорізький бізнес отримав понад 1 млн грн компенсацій за енергообладнання
Запорізьким підприємцям погодили ще 8 заявок на часткове відшкодування вартості енергонезалежного обладнання. Бізнес отримає 420 тис. грн з місцевого бюджету. З початку року загальна сума компенсацій уже перевищила 1 млн грн. Про це повідомили у Запорізькій міській раді.
Підписуйтесь на наш інстаграм!
Компенсацію погодили на:
- 3 сонячні електростанції;
- 5 генераторів.
З початку 2026 року підприємці вже отримали 1,1 млн грн компенсацій за придбання генераторів та інших джерел резервного живлення. Загалом погоджено 25 заявок.
Нагадаємо, у Запоріжжі міська рада відшкодовує до 40% вартості генераторів, зарядних станцій та сонячних панелей. Програма діє для обладнання, придбаного не раніше 1 січня 2023 року.
Також ми розповідали, що запорізький бізнес може подати заявки на енергопідтримку до кінця травня.


