Запорізькі підприємства сплатили за січень 16 млн грн податку на прибуток – на 6 млн менше, ніж торік
У перший місяць 2026 року запорізькі підприємства перерахували до бюджету понад 16 млн грн податку на прибуток. Про це повідомили у Головному управлінні Державної податкової служби області.
Підписуйтесь на наш інстаграм!
Так, у січні підприємства сплатили:
- 14,6 млн гривень – до державного бюджету;
- 1,6 млн гривень – до місцевих бюджетів.
Порівняно з минулим роком надходження знизились майже на 6 млн гривень. У січні 2025 року підприємства сплатили 22 млн гривень податку на прибуток.
Раніше ми писали, що запорізький бізнес сплатив понад 4,3 мільярди гривень ПДВ за 2025 рік.


