Експорт із Запоріжжя за рік знизився на 10%: що і на скільки продали
Від початку 2025 року підприємства Запорізької області експортували товарів на 1,2 млрд доларів – це на 9,1% менше, ніж за аналогічний період 2024 року. Про це повідомляє Управління статистики в Запорізькій області.
Підписуйтесь на наш інстаграм!
Найбільші обсяги продажів забезпечили компанії, що експортують сталь та металовироби – 862,5 млн доларів. На другому місці – машини та обладнання з обсягом експорту 150 млн доларів.
Серед продовольчих товарів область експортувала:
- зерно – на 44,9 млн доларів;
- олію – на 17,5 млн доларів;
- готові харчові продукти – на 22 млн доларів.
У більшості товарних груп зафіксовано скорочення експорту порівняно з 2024 роком. Водночас кілька категорій демонструють зростання:
- машини та обладнання: +70% за рік;
- готові харчові продукти: +20%;
- оптичне та фотографічне обладнання: +10,2%.
Раніше ми розповідали, що запорізькі заводи збільшили випуск продукції.


