У Запоріжжі внаслідок російського удару зруйновано СТО
5 травня російські війська атакували Запоріжжя. Кілька авіабомб влучили по станції техобслуговування. «Бізнес. Запоріжжя» повідомляє про наслідки атаки станом на ранок 6 травня.
Підписуйтесь на наш інстаграм!
Під учорашній удар потрапили СТО та автомийка. Після влучань на території спалахнули пожежі – горіли автомобілі, магазин і підприємство.


За даними ДСНС, вогонь на території СТО охопив близько 2,5 тис. м². Внаслідок атаки знищено два десятки автомобілів.
Станом на ранок на місці продовжують розбирати завали – прибирають зруйновані конструкції й обладнання, вивозять згорілі машини.
Раніше ми також писали, що росіяни вдарили по терміналу «Нової пошти» у Запоріжжі.


