Росіяни вдарили по терміналу «Нової пошти» у Запоріжжі
Вранці 17 березня російські війська вдарили по терміналу «Нової пошти» у Запоріжжі. Внаслідок обстрілу зруйновано частину будівлі, пошкоджено модульне укриття та прилеглу територію. Про це повідомили в компанії.
Підписуйтесь на наш інстаграм!
Під ударом опинився інноваційний термінал СІЧ.
За даними обласної військової адміністрації, поранення отримали 8 людей. Шестеро співробітників отримали контузію. Стан ще двох медики оцінюють як середньої тяжкості. Більшість співробітників були в укритті.

«Нова пошта» вже розпочала ліквідацію наслідків.
Зараз уточнюємо масштаби пошкоджень і робимо все можливе для якнайшвидшого відновлення роботи терміналу, – заявили у компанії.

Поки що компанія переключилася на резервні логістичні потужності, щоб зберегти стабільність доставки.
За попередніми оцінками, значних втрат посилок, які перебували на терміналі, немає.
Раніше ми розповідали, що у Запоріжжі росіяни вдарили по ТЦ «Епіцентр».


