Об’єднання крафтярів: у Запоріжжі відбулася нетворкінг-зустріч для майстрів

Наприкінці січня у Запоріжжі відбулася нетворкінг-зустріч для крафтових виробників. Захід організувала громадська організація «Крафтове місто». Про те, як пройшла зустріч і чому такий формат важливий для розвитку крафтової спільноти, у коментарі «Бізнесу. Запоріжжя» розповіла керівниця організації Анастасія Александрович.

Підписуйтесь на наш інстаграм!

За словами організаторки, головною метою зустрічі було дати майстрам можливість відпочити та поспілкуватися в неформальній атмосфері.

Для крафтярів святкові дні зазвичай є робочими. Ми постійно працюємо, щоб люди вчасно отримували подарунки та смаколики до столу. Тому цього разу хотілося просто зібратися разом, відпочити, самим побути дегустаторами та поспілкуватися, – розповіла Анастасія.

Нетворкінг відбувся у закладі WINE BAR. Чіткого сценарію вечора не передбачали – єдиним запланованим елементом стали фото- та відеозйомка. Всього на захід прийшли 22 крафтові майстри.

Анастасія Александрович наголосила, що такі зустрічі є важливими для спільноти, адже вони формують відчуття єдності поза ярмарковими подіями.

На таких зустрічах майстри пізнають одне одного передусім як людей, знаходять спільні теми, діляться досвідом та корисними контактами. Тут можна розслабитися і не переривати розмову через покупців, як це часто трапляється під час ярмарків, – додала організаторка

Організатори планують проводити нетворкінг-зустрічі й надалі. Наступний захід запланований на кінець березня – початок квітня. Формат зустрічі буде новим, адже команда хоче спробувати іншу локацію.

Крафтові виробники можуть долучитися до спільноти через Direct сторінки «Крафтове Запоріжжя» в Instagram.

Раніше ми розповідали, що ярмарки «Крафтове Запоріжжя» запрацюють у ТЦ «Амстор».