На «Мотор Січ» у Запоріжжі призначили нову виконуючу обов’язків гендиректора
На запорізькому підприємстві «Мотор Січ» відбулася зміна керівництва.
Про це повідомили аналітики СтопКору.
Підписуйтесь на наш інстаграм!
Генеральний директор Олексій Нікіфоров залишив посаду, а виконуючу обов’язків призначили Ольгу Вагіс, яка раніше відповідала за фінансовий напрям. Після кадрових змін Нікіфорова ввели до штату як радника.
До цього «Мотор Січ» оголошувала тендер на пошук керівного персоналу вартістю понад 1 млн грн, однак згодом торги скасували.
Раніше ми писали, що на одному із заводів у Запоріжжі змінився гендиректор.


