У Запоріжжі збанкрутувала енергетична компанія, яка до війни мала сотні мільйонів доходу

Господарський суд Запорізької області розглядає справу про банкрутство компанії «Палівенерго». Сума несплачених боргів підприємства вже досягла 35 млн грн. Про це йдеться в Єдиному реєстр судових рішень.

Підписуйтесь на наш інстаграм!

Загалом компанія заборгувала 20 суб’єктам, зокрема:

  • 23 млн грн – податковий борг;
  • 11,9 млн грн – штрафні санкції.

Наразі ліквідатор готує звіт про майно підприємства, щоб погасити заборгованості.

Що відомо про «Палівенерго»

Компанія працювала в Запорізькій області з 2013 року, займаючись торгівлею електричною енергією та газом. Зокрема, у 2021–2022 роках пропонувала одні з найнижчих цін на газ.

У 2021 році «Палівенерго» отримала 702 млн грн доходу від продажу електроенергії та газу, проте з 2022 року компанія почала накопичувати борги.

Компанію пов’язують з колишнім керівництвом запорізького заводу «Мотор Січ».

Раніше ми писали, що запорізьку компанію, яка керувала мережею «Фокстрот», визнали банкрутом.