Запорізький заклад «Хочу Кебаб» масштабується до Києва

Запорізький заклад швидкого харчування «Хочу Кебаб» готується відкрити другу локацію – цього разу у столиці. Відповідну інформацію опублікували на своїй сторінці у соцмережах.

Підписуйтесь на наш інстаграм!

Як зазначається, наразі тривають підготовчі роботи до відкриття другого закладу в Києві. 

View on Threads

Перший заклад працює у Запоріжжі на проспекті Соборному, 140. У меню – шаурма, піта, бургери, ланч-боули та інші страви.

Раніше ми розповідали, як запорізький бізнес виходить на нові ринки у 2026 році та з якими викликами стикається.