«Запоріжсталь» інвестувала 370 млн грн у ремонт обладнання
На комбінаті «Запоріжсталь» завершили капітальні ремонти ключових виробничих агрегатів, на які спрямували 370 млн грн. Про це повідомили у пресслужбі компанії.
Підписуйтесь на наш інстаграм!
Підприємство виконало комплексні ремонти у трьох цехах:
- доменний цех – на доменній печі №3 оновили обладнання, що дозволило забезпечити очищення повітря на рівні 20 мг/м³;
- мартенівський цех – провели заміну металоконструкцій та відремонтували систему газоочистки сталеплавильного агрегату;
- прокатні цехи – оновили кліті, електроприводи, рольганги та інше обладнання для обробки й змотування металу, а також енергообладнання.
У пресслужбі зазначили, що ремонтні роботи підвищать надійність агрегатів, зменшать енерговитрати та скоротять рівень браку.
Загалом у 2025 році «Запоріжсталь» планує інвестувати в капітальні проєкти понад 1 млрд грн, зокрема 75 млн грн – у модернізацію обладнання теплоелектроцентралі.
Раніше ми писали, що «Запоріжсталь» за дев’ять місяців отримала 1,5 млрд грн прибутку.


