«За кілька днів відновимо роботу». Через обстріл постраждала локація мережі Josper Svintuz у Запоріжжі

Ввечері 20 листопада російські війська завдали удару КАБом по Запоріжжю. Унаслідок атаки постраждали десятки бізнес-об’єктів у Шевченківському районі, серед них – заклад мережі Josper Svintuz. Про це повідомив СЕО мережі Віталій Лапков.

Підписуйтесь на наш інстаграм!

Наразі в приміщенні працює технічна служба – фахівці оцінюють масштаби пошкоджень. За словами Лапкова, у закладі вибило всі вікна, а частину майна пошкодили уламки скла.

Попри руйнування, роботу планують відновити найближчим часом.

Все відбудуємо, перезапустимось і будемо працювати далі. Можливо, локація знову запрацює вже сьогодні-завтра – усе залежить від висновків технічної служби, – додав Віталій Лапков.

Раніше ми розповідали, що одна з точок Josper Svintuz у Запоріжжі зачиняється.