У Запорізькій області зібрали 1,2 млн грн туристичного збору
За дев’ять місяців 2025 року в Запорізькій області зібрали 1,2 млн грн туристичного збору.
Про це свідчать дані Опендатабота.
Підписуйтесь на наш інстаграм!
Загалом у Запорізькій області – одні з найнижчих в Україні надходжень від туристичного збору. Приблизно стільки ж зібрали в Миколаївській (1,4 млн), Кіровоградській (1,4 млн) та Чернігівській (1,3 млн) областях.

Водночас по Україні туристичний збір зріс на 20%. Найбільше його сплатили у Києві (51 млн грн), на Львівщині (42,5 млн грн) та Івано-Франківщині (32,5 млн грн).
Більше половини надходжень (53%) забезпечив великий бізнес – готелі, санаторії, бази відпочинку тощо. Решту 47% сплатили власники квартир, садиб і невеликих туристичних об’єктів.
Раніше ми розповідали, скільки бізнесів залишилось у Запоріжжі та в яких сферах вони працюють.


