У Запоріжжі закрили 3 автозаправки через проблеми з ліцензіями
У Запоріжжі викрили три автозаправні станції, які здійснювали торгівлю пальним із порушенням дозвільних документів.
Про це повідомили у Головному управлінні ДПС у Запорізькій області.
Підписуйтесь на наш інстаграм!
Порушення виявили під час перевірок АЗС і ГАЗС. Податківці зафіксували два випадки, коли за ліцензією на продаж скрапленого газу реалізовували бензин і дизельне пальне.
Ще одна заправка продавала газ, маючи документи лише на торгівлю рідким паливом.


