У Запоріжжі відкриють новий SPA-комплекс: що відомо

2 жовтня в Запоріжжі планують відкрити новий SPA-комплекс. Він запрацює на вул. Перемоги. Про це повідомила запорізька блогерка Христина Елоян, передає «Бізнес. Запоріжжя».

Підписуйтесь на наш інстаграм!

SPA-комплекс відкривають власники відпочинкового комплексу Starbath House, який запрацював влітку 2025 року.

В майбутньому SPA-комплексі вже провели ремонт та облаштували приміщення. Зокрема, тут працюватиме закритий басейн.

@kristinaeloian

Вже дуже скоро 😍 підпишись !

♬ Kore – Dusty Kid

Деталей про послуги, які надаватиме комплекс, поки що немає.

Раніше «Бізнес. Запоріжжя» писав, що у Запоріжжі зводять новий торгово-розважальний комплекс Ost Park.