У Запоріжжі відкриють новий SPA-комплекс: що відомо
2 жовтня в Запоріжжі планують відкрити новий SPA-комплекс. Він запрацює на вул. Перемоги. Про це повідомила запорізька блогерка Христина Елоян, передає «Бізнес. Запоріжжя».
Підписуйтесь на наш інстаграм!
SPA-комплекс відкривають власники відпочинкового комплексу Starbath House, який запрацював влітку 2025 року.
В майбутньому SPA-комплексі вже провели ремонт та облаштували приміщення. Зокрема, тут працюватиме закритий басейн.
Деталей про послуги, які надаватиме комплекс, поки що немає.
Раніше «Бізнес. Запоріжжя» писав, що у Запоріжжі зводять новий торгово-розважальний комплекс Ost Park.


