На Запоріжжі закривають відділення «Нової пошти», відкрите за франшизою
У селищі Комишуваха Запорізького району закривають відділення «Нової пошти», яке працювало за франшизою. Причина – безпекова ситуація. Про це повідомили у компанії.
Підписуйтесь на наш інстаграм!
Лише у березні через відділення пройшло 10 тисяч посилок, що свідчить про значний попит на його роботу. Проте через постійні обстріли продовжувати роботу стало неможливо.
Відділення у Комишувасі запустила родина Грабків за франшизою «Нової пошти».

Попри закриття, вони продовжать співпрацю з компанією та планують відкрити нове відділення в одному із сусідніх населених пунктів разом із тією ж командою працівників.
Раніше ми розповідали, що Запорізька область серед лідерів за відкриттям «Нової пошти».


