Російський удар зруйнував АЗС мережі EURO 5 у Запоріжжі
Вранці 24 березня російські війська вдарили по території АЗС мережі EURO 5 у Космічному районі Запоріжжя. Пошкоджено будівлю заправки. Про це повідомили в соцмережах компанії.
Підписуйтесь на наш інстаграм!
У магазині автозаправного комплексу через пожежу вигоріла частина товару, пошкоджені дах, вікна і стіни.

Наразі на АЗС оцінюють збитки та готуються до відновлення роботи.
Починаємо відновлення станції. Запевняємо: швидко її відремонтуємо і зробимо кращою та сучаснішою, ніж вона була, – зазначили в EURO 5.
Раніше ми розповідали, що у лютому UPG відкрила в Запоріжжі 4 нові АЗС.


