Varus відсудив у Росії майже 11 млн грн за втрачений магазин на Запоріжжі
Господарський суд Запорізької області підтримав позов компанії «Омега», що володіє мережею магазинів Varus, проти РФ. Країна-агресор має сплатити 10,9 млн грн збитків за окупацію магазину мережі в Енергодарі. Про це повідомляє «Бізнес. Запоріжжя» з посиланням на Єдиний реєстр судових рішень.
Підписуйтесь на наш інстаграм!
Йдеться про 263,8 тис. доларів, які компанія заплатила за оренду приміщення в Енергодарі. Власники мережі Varus позивались проти РФ та компаній «Газпром», як alter ego країни-агресора. Втім, суд підтримав вимоги лише щодо Російської Федерації.
«Омега» планувала відкрити новий Varus в Енергодарі та на початку 2022 року взяла в оренду приміщення. Після цього на об’єкті почалися підготовчі та ремонтні роботи для майбутнього відкриття.
У березні 2022 року війська РФ окупували Енергодар, а компанія «Омега» втратила можливість користуватись приміщенням та реалізовувати вкладені інвестиції.
Раніше ми писала, що російський обстріл зруйнував фабрику Goldi, що шила одяг для Запоріжжя.


