Ресторан «Очаг» у Запоріжжі відновив головну залу після весняного прильоту – керуюча про ремонт
У Запоріжжі після ремонту відновив роботу головний зал ресторану «Очаг». Заклад постраждав від вибухової хвилі після прильоту дрона 21 березня 2025 року. Про це «Бізнесу. Запоріжжя» розповіла керівниця ресторану.
Підписуйтесь на наш інстаграм!
За її словами, удар був поруч – у приміщенні кондитерського виробництва, розташованому за стіною, але вибухова хвиля пошкодила будівлю закладу.
Ми тільки зробили ремонт – і така ситуація. Навіть року не пройшло, і ось знову довелося все відновлювати, – зазначила керівниця.
Ще торік у закладі зробили ремонт, але після обстрілу у березні довелось знову все відновлювати. Роботи закінчили наприкінці вересня, відкривши основну залу.

Під час повторного ремонту в ресторані не лише відновили пошкоджені дахи та стіни, а й розширили простір для гостей.
Раніше у нас територія холу була маленька, а тепер вона розширилась. З’явилося більше посадочних місць на верхньому поверсі. Там стало комфортно, затишно, красиво, – пояснила вона.
Щодо ремонту, керівниця розповіла, що знайти матеріали було легко, а ось підрядників – складно, бо всі були зайняті. Також, за її словами, ще є приміщення, які потребують ремонту.
У кожному кабінеті стелі потріскані, деякі шматки гіпсокартону ще звисають зі стелі. Але радує, що завершили з просторами, які обслуговують гостей. Зокрема, кухня, її ми відновлювали першочергово через санітарні норми та комфорт клієнтів. Після кухні перейшли до основної зали, – зазначила вона.

Відкриття нового залу не вплинуло на кількість відвідувачів, оскільки, за словами керуючої, наразі в місті і стало менше людей.


