Підприємці Запоріжжя можуть напряму повідомляти про проблеми через платформу «Пульс»

Запорізькі підприємці можуть повідомити владі про свої проблеми через новий дашборд «Пульс».

Про це повідомили у Міністерстві економіки.

Підписуйтесь на наш інстаграм!

Платформа вже зібрала понад 338 тис. оцінок, майже 30 тис. коментарів і 300+ звернень від підприємців. Кожен коментар автоматично потрапляє в аналітику без ручної модерації, що дозволяє органам влади бачити реальні проблеми бізнесу та реагувати на них на основі даних.

При відправленні коментаря варто зазначити:

  • короткий опис проблеми;
  • регіон;
  • відповідальний орган;
  • галузь діяльності;
  • посаду заявника.

З 1 січня 2026 року «Пульс» офіційно стане державним інструментом цифрової взаємодії між бізнесом та владою.

Раніше ми писали, що запорізький бізнес звільнили від податків на землю та нерухомість