Підприємці Запоріжжя можуть напряму повідомляти про проблеми через платформу «Пульс»
Запорізькі підприємці можуть повідомити владі про свої проблеми через новий дашборд «Пульс».
Про це повідомили у Міністерстві економіки.
Підписуйтесь на наш інстаграм!
Платформа вже зібрала понад 338 тис. оцінок, майже 30 тис. коментарів і 300+ звернень від підприємців. Кожен коментар автоматично потрапляє в аналітику без ручної модерації, що дозволяє органам влади бачити реальні проблеми бізнесу та реагувати на них на основі даних.
При відправленні коментаря варто зазначити:
- короткий опис проблеми;
- регіон;
- відповідальний орган;
- галузь діяльності;
- посаду заявника.
З 1 січня 2026 року «Пульс» офіційно стане державним інструментом цифрової взаємодії між бізнесом та владою.
Раніше ми писали, що запорізький бізнес звільнили від податків на землю та нерухомість


