Ощадбанк подав позов проти Росії через втрачені активи в Запорізькій області
Ощадбанк звернувся до міжнародного арбітражного суду з позовом проти Росії через втрату активів на окупованих територіях, зокрема в Запорізькій області. Про це повідомили у пресслужбі банку.
Підписуйтесь на наш інстаграм!
У банку заявляють, що через дії держави-агресора активи фактично були втрачені, а робота на окупованих територіях стала неможливою.
Справу розглядатиме міжнародний арбітраж, склад якого наразі формують.
В Ощадбанку вже мають успішний досвід таких судових процесів. Після окупації Криму банк виграв суд проти РФ і отримав рішення про компенсацію понад $1,1 млрд. Той судовий процес тривав майже сім років.
Раніше ми писали, що запорізька компанія «Терра Річ» виграла суд проти РФ.


