Дорожня компанія відсудила 31 мільйон гривень у Служби відновлення Запорізької області
Господарський суд Запорізької області зобов’язав Службу відновлення Запорізької області виплатити 31,1 млн грн на користь компанії «Автомагістраль-Південь», яка займається ремонтом доріг. Про це йдеться в Єдиному державному реєстрі судових рішень.
Підписуйтесь на наш інстаграм!
Спір стосувався договору на ремонт траси М-14 «Одеса–Мелітополь–Новоазовськ», підряд на який «Автомагістраль-Південь» отримала ще у 2021 році. За даними компанії, усі роботи були виконані до початку повномасштабного вторгнення. Це підтверджується документами про випробування та актами технічного нагляду.
Втім, у 2022 році Служба відновлення відмовилася підписувати акти виконаних робіт і здійснювати оплату – посилаючись на брак фінансування та неможливість перевірити фактичний обсяг робіт через окупацію частини територій.
ТОВ «Автомагістраль-Південь» працює з 2004 року та є однією з провідних інфраструктурних компаній України. За фінансовими результатами 2024 року, виторг компанії перевищив 14,9 млрд грн (8,2 млрд грн у 2023 році), а чистий прибуток становив майже 1,4 млрд грн.
Раніше ми писали, що бердянська агрофірма відсудила у Росії сотні мільйонів за втрачений бізнес.


